Emine Arslan Keleş Kimdir?

 

                   

 KADIN KENDİ KENDİNİ DOĞURABİLEN TEK VARLIKTIR...

 

Anne olmak birçok kadının hayalidir ve aynı zamanda hayatımızı idame ettireceğimiz, keyifle yapacağımız bir işimizin olmasını hepimiz isteriz. Eğer siz de hem doyasıya anneliğinizi yaşamak,  hem de üreten, çalışan, fayda sağlayan bir kadın olmak istiyorsanız LR’ı dinlemelisiniz. LR’ın biz kadın iş ortaklarına kattığı en güzel değer annelik ile çalışma hayatı arasında bizi tercih yapmak zorunda bırakmamasıdır.

 

 

Kırk bir yaşındayım. 17 yaşında bir oğlum var. Liseyi Aydın Ortaklar Anadolu Öğretmen Lisesinde 1993-1997 yıllarında yatılı olarak tamamladım. Aynı yıl İzmir Dokuz Eylül Üniversitesi Türkçe Öğretmenliği Bölümünü kazandım. Çalışmayı, paylaşmayı, üretmeyi hep sevdim. Öğrencilik yıllarım da dahil hep çalıştım; kişisel gelişim ve başarı hayatımın odak noktası oldu.

 

Öğretmenlik mesleğime ilk olarak İstanbul'da başladım. Evlendikten iki yıl sonra oğlum dünyaya geldi. Eşim özel sektörde ve çok uzun saatler çalışıyordu. İstanbul’da ailemden uzakta hem çalışmak hem de çocuk büyütmek benim için hiç kolay olmadı... Mesleğine aşık biri olarak oğluma bakacak birini bulup eylül ayında yeniden işe başlamıştım. Oğlum büyürken ben çalışıyordum ve onun birçok anına tanık olamıyordum; kreşteki etkinliklerine, okuldaki ilk günlerine, ilk heyecanına, karne aldığı zaman sevincine, anne-çocuk etkinliklerine, okul gezilerine ve daha bir çok şeye...Bunları niçin anlattığıma gelince; sizi zaman ve mekan olarak sınırlayan bir işiniz varsa aslında hayatı kaçırıyorsunuz demektir. Ben devlet memuruydum ancak özel sektörde çok uzun saatler çalışan ve yorucu şartlara dayanamayan arkadaşlarım annelik ve iş hayatı konusunda tercih yapmak zorunda kaldı.

 

 

Mart 2016'da oğlumun cildinde yeni yeni başlayan ergenlik sivilceleri için ürün ararken  LR Health&Beauty firması ile tanıştım. İnternetten sipariş verme konusunda tereddütlerim vardı;  bilen, bu işi yapan tanıdık biriyle konuşmalıydım. Bir arkadaşımın tanıdığı vasıtasıyla iş ortağı(üye) oldum. İki yıl sadece ürün kullandım ve çok memnun kaldım, ürünler hem hesaplı hem de kaliteliydi; en önemlisi fayda sağlamasıydı tabiki. Alman markası olması, 30 yılı aşkın deneyimi, adil ve şeffaf  bir kazanç planı beni etkiledi.  Daha sonra  LR  Health&Beauty firmasının pazarlama planını detaylıca okudum, zaten ürünleri herkes severek kullanıyordu ve sürekli tavsiye ediyordum. Farkında olmadan NETWORK yapmaya başlamıştım ve neden olmasın dedim. Hepimizin hayatında bir B  PLANI na ihtiyacı vardır. Bu tavsiye işini sistemli olarak yapmaya başlayınca para kazanmaya başladım.

 

Şimdilerde ise iyi bir gelirim var. Şirketimizin bizlere, bulunduğumuz ünvana göre tahsis ettiği Mercedes  aracı kullanıyoruz.Farklı şehirlerde toplantılar düzenliyor, ekibimize destek oluyoruz. Ve tüm bunları çocuklarımız yanımızdayken hem gezip eğlenerek, hem de tatil yaparak gerçekleştiriyoruz. Çalışacağımız zamanı, şartları biz belirleyebiliyoruz. Ben ürünleri kullandım, memnun kaldım ve tavsiye ettim.Aynadaki kahramanı sen de görüyorsan içindeki potasiyeli ortaya çıkarmak için rehberlik etmeye hazırım. Yazımı okuyan, sayfamı takip eden herkesin belkide hayatını değiştirecek bu iş fırsatını denemesini canı gönülden isterim. 

Sevgilerimle

Emine Arslan Keleş 

Hakkımızda

Minicik bir garajda üç gencin hayalleriyle başlayan, Avrupa’nın lider network marketing şirketlerinden biri olan LR Health&Beauty…

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde 3...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..