Sıkça Sorulan Sorular

Sıkça Sorulan Sorular


Gönderimler Yurtiçi Kargo ile yapılmaktadır.

Üyelik ileyaptığınız alışverişinizde kapıda ödeme yapabilirniz. 1000 TL’ye kadarki siparişlerinizde kapıda nakit veya kapıda kartla ödeme yapabilirsiniz.

Lr a üye olarak yaptığınız alışverişte Kargo ücreti Türkiye’nin her yerine sabit 10 TL, 150 TL üstü alışverişlerde ise ücretsizdir. Kapıda ödemelerde 7,99 TL hizmet bedeli alınır.

Hayır. LR üyesi olmadan da  web sitemizden, indirimli alışveriş yapabilirsiniz. Ancak ömür boyu  indirim almak, indirim ve kampanyalardan yararlanmak ve de işotaklığı fırsatları  için LR üyesi olmanız gerekmektedir .Üyelik işlemleri için üyelik formunu doldurabilir veya direkt olarak whatsap üzerinden iletişime geçebilirsiniz.

Makyaj haricindeki tüm LR ürünleri LR’ın Almanya’daki kendi fabrikalarında ve çözüm ortaklarının tesislerinde üretilmektedir. LR markalı tüm makyaj ürünleri LR’ın İtalya’daki çözüm ortağı tarafından üretilmektedir.

Evet. Ürünleriniz LR Bağımsız İş Ortağı EMİNE ARSLAN KELEŞ tarafından LR Türkiye’den tedarik edilerek adresinize gönderilir.Hakkımızda

Minicik bir garajda üç gencin hayalleriyle başlayan, Avrupa’nın lider network marketing şirketlerinden biri olan LR Health&Beauty…

LR, 1985 yılında Westfalya bölgesinin Ahlen şehrinde 3...

  • Abone Ol
Sitemizde ve uygulamamızda çerezler kullanılmaktadır. Buradan İnceleye Bilirsiniz..